Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

19-21 вересня експерт Аналітичного Центру Костянтин Донченко взяв участь у Школі Східного Партнерства (м.Київ).

 Було відібрано 25 громадських організацій з понад двохсот заявок. Захід присвячений участі громадського сектору України в процесах європейської інтеграції. Організатором виступили  Національна платформа Форум громадянського суспільства Східного Партнерства та Українська школа політичних студій

Голова Представництв ЄС в Україні Ян Томбінські та Голова Представництва ЄС в Молдові Піркка Тапіола торкнулися питань єврореалізму та взаємних очікувань ЄС і України, а також механізмів роботи європейської бюрократії.

Під час заходу учасників ознайомили з діяльністю Національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства. Платформа займається інформуванням громадян України, представників громадянського суспільства, політиків, державних службовців та підприємців про програму Східного партнерства ЄС, а також про моніторинг і експертизу ключових політик у розрізі модернізаційного потенціалу реформ, пов’язаних із процесами європейської інтеграції. Ціллю Національної платформи є посилення інституційної спроможності громадських організацій впливати на порядок денний реформ та міжнародну політику України. З діяльністю Національної платформи ознайомили керівники робочих груп Володимир Купрій, Геннадій Максак та Андрій Когут.

Роберт Хорольський представив план завдань по євроінтеграції для України та розповів як вплине Угода про Асоціацію з ЄС на роботу громадського сектору. Наталія Амельченко говорила про український контекст європейських цінностей.

З аналізом політики у діяльності громадських організацій ознайомив Роман Кобець. Сергій Сидоренко та Володимир Єрмоленко розповіли про тему євроінтеграції у роботі вітчизняних та зарубіжних ЗМІ. Розглядалися питання висвітлення євроінтеграційних питань місцевими медіа, зміна образу України в європейській пресі з листопада 2013 до сьогодні.