Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Шановні відвідувачі сайту нашої організації,

до Вашої уваги робочі  та інформаційні матеріали проєкту "Еколоічна Стратегія Сенчі".

 

Матеріали підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety . Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

https://www.irf.ua/u-senchi-startuvav-ekologichnyj-proyekt/

https://lnews.com.ua/news/10665-u-senchanskij-hromadi-stvoriuiut-ekolohichnyj-profil-hromady/

https://np.pl.ua/2021/02/u-senchans-kiy-hromadi-provodiat-ekolohichne-opytuvannia-meshkantsiv/

https://np.pl.ua/2020/10/u-senchi-startuvav-ekolohichnyy-proiekt/

http://senchanska.gromada.org.ua/news/1607590874/

http://senchanska.gromada.org.ua/news/1613052944/

http://senchanska.gromada.org.ua/news/1613053083/

http://senchanska.gromada.org.ua/news/1609765785/?fbclid=IwAR1EnYW5u0DqrOXBXiG3Cuu8Jc2t85DMNwrc4q595wctB0vb-KKyNBuOdMo

Інформація оновлюється...

 

 

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

  СТИСЛО

Станом на 02 липня 2020 року на сайті Полтавської  ОДА було розміщено  37 Розпоряджень Голови ОДА.

Розпорядження стосувались організації роботи підрозділів, зокрема було на період карантину повернуто старий графік роботи ОДА (початок о 8-00, завершення близько 17-00).

З 07 липня у Департаменті капітального будівництва та ЖКГ розпочинається внутрішній аудит. Звіт про результати будуть 07 вересня.

Затверджено і перезатверджено склади ряду комісій і колегіальних органів при ОДА.  Найцікавішим із яких  є затвердження керівного Комітету з розробки Стратегії області до 2027 року. В червні 2020 розпочато процедуру перегляду Стратегії. Нагадаємо, що саме цей документ визначає напрямки використання коштів Державного фонду регіонального розвитку. Також відновлено роботу Комісії питань надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства. Очікувано, що надалі буде надаватися фінансова допомога для суб’єктів господарської діяльності по цьому напрямку.

Найбільша кількість Розпоряджень Голови ОДА була видана у сфері надання дозволів на землю (11 штук). В основному ці дозволи стосувалися надання дозволів Державному підприємству ,,Агентство місцевих доріг Полтавської області" на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок державної власності у постійне користування.

У червні  встановлення єдині тарифи на платні послуги з зубопротезування та стоматологічної допомоги, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах Полтавської області.  Розпорядження Голови ОДА відміняє цілий перелік розпоряджень, які регулювали тарифи у кожному окремо взятому закладі з надання відповідних послуг. Вартість послуг зросла в середньому від 10 до  50% у залежності від виду.

Розпорядження Голови також стосувались соціальних, бюджетних питань, питань пасажирських перевезень і роботи вантажного транспорту.  

Джерело інформації -  сайт Полтавської ОДА. Всього проаналізовано 37 документів. Реєстраційні номери  з 253 по 312. Тобто вакантна кількість місць реєстрації - 59. Це свідчить про можливі доповнення бази даних документів з часом. Така ситуація не може сприяти обізнаності мешканців області з новими нормативними документами. Це особливо є важливим в умовах карантину, та обмеженням можливості  взаємодії з чиновниками ОДА. Викликає також занепокоєння якість сканованих документів, що викладені у мережу.

 

 

        I.            Організація роботи  підрозділів ОДА і РДА.

 

1           Розпорядженням №310 Голова Полтавської ОДА у збільшив граничну чисельність Карлівської РДА на 1 особу до 64 чоловік, та відповідно, зменшив до з 54 до 53 граничну чисельність працівників Чорнухинської РДА. Текст документа включає логічну помилку.

2           Розпорядженням №302 передбачається повернення щоденного розпорядку роботи ОДА  з 9-00 годин до 8-00 годин на період карантинних заходів.

3           Розпорядженням №283 «Про проведення внутрішнього аудиту в Департаменті будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації». Документом передбачається проведення внутрішнього аудиту на тему „Оцінка діяльності установи щодо якості функціонування системи внутрішнього контролю; ефективності та якості надання адміністративних послуг” у Департаменті будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації. Розпорядження визначає термін проведення внутрішнього аудиту з 07 липня до 3 1 серпня 2020 року.  Аудиторський звіт  має бути розробленим до 07 вересня 2020 року

      II.            Створення , діяльність комісій і колегіальних органів при ОДА

 

1.       Розпорядженням №277 від 11. 06 .Затверджено склад  Керівного Комітету з розробки Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки. У складі  - 1 представник громадськості, ректори обласних вишів та керівники структруних підрозділів ОДА. Очолює  комітет – Голова ОДА. Загальний склад  - 23 особи. #дорадчий орган

2.       Розпорядження 291 затверджено  склад обласної комісії з питань надання фінансової підтримки розвитку галузей садівництва, виноградарства та хмелярства. 20 числа місяця, що передує граничному терміну прийому заявок. Відповідно до затвердженого Положення  «Комісія протягом п’яти робочих днів з моменту отримання від суб’єкта господарювання відповідного звернення проводить виїзні перевірки для підтвердження факту завершення суб’єктом господарювання будівництва холодильника (лабораторного комплексу, камер швидкого заморожування плодів та ягід) і введення його в експлуатацію, а також виїзні перевірки для підтвердження фактичних обсягів робіт, виконаних суб’єктами господарювання на території області… За результатами засідання Комісії голова Комісії або його заступник підписує Зведену відомість фактичних витрат та попередніх обсягів компенсації суб’єктам господарювання області за відповідний період».

3.       Розпорядженням №276 від 09.06 Створено дорадчу комісію з супроводу та моніторингу стану будівництва об’єктів, що реалізуються в рамках Національної програми „Велике будівництво” у складі 32 осіб. Основна мета Комісії  - організація та контроль будівництва об’єктів, що реалізуються в рамках виконання Національної програми „Велике будівництво”.  Саме створення такої комісії, що одночасно береться і організовувати і сама себе контролювати є дещо нелогічною. Про це свідчить і склад самої комісії, до якої увійшли як представники громад і територій вигодонабувачів від реалізації проектів будівництва так і представники – виконавців таких проектів. #дорадчий орган

4.       25 червня розпорядженням  №311 у зв’язку з організаційно-кадровими змінами внесено  зміни до розпорядження голови облдержадміністрації від 06.11.2017 № 760 „Про комісію з оцінки корупційних ризиків у діяльності обласної державної адміністрації” (зі змінами), виклавши склад комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності обласної державної адміністрації у новій редакції.

5.       Розпорядженням №309 у зв’язку з кадровими змінами внести зміни до персонального складу Обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 12.05.2015 № 212 „Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей області”, виклавши його у новій редакції

6.       Розпорядження №305 змінено склад Комісії з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та доцільності надання фінансової допомоги підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю.

7.       Розпорядження №281 внесено зміни до складу атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку комунальної та приватної форм власності та до складу атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку державної форми власності, затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 01.08.2016 № 339,,Про проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку”

 

     III.            Надання дозволів у земельній сфері

Вцілому ми нарахували 11 таких  нормативних документів. Більшість документів стосувалось  надання дозволів Державному підприємству „Агентство місцевих доріг Полтавської області” на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування. Це розпорядження №№:

1.       308 Про надання ТОВ „Біланівський ГЗК” у користування на умовах оренди земельної ділянки,

2.       304 Про надання дозволу Міністерству оборони України в особі Квартирно-експлуатаційного відділу м.Полтава на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,

3.       299 Про надання дозволу Державному підприємству ,,Агентство місцевих доріг Полтавської області" на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок державної власності у постійне користування,

4.       298 Про надання дозволу Державному підприємству ,,Агентство місцевих доріг Полтавської області" на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок державної власності у постійне користування,

5.       297 Про надання дозволу Державному підприємству ,,Агентство місцевих доріг Полтавської області" на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок державної власності у постійне користування,

6.       296 Про надання дозволу Державному підприємству ,,Агентство місцевих доріг Полтавської області" на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок державної власності у постійне користування,

7.       290 Про надання дозволу Державному підприємству „Агентство місцевих доріг Полтавської області” на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування,

8.       289 Про надання дозволу Державному підприємству „Агентство місцевих доріг Полтавської області” на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування,

9.       288 Про надання дозволу Державному підприємству „Агентство місцевих доріг Полтавської області” на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування,

10.   287 Про надання дозволу Державному підприємству „Агентство місцевих доріг Полтавської області” на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування,

11.   278 Про надання АТ „Укргазвидобувапня” в особі Філії Управління з переробки газу та газового конденсату згоди на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

    IV.            Бюджетні питання

 

1.       Розпорядженням № 312 від 25 червня здійснено перерозподіл видатків на Департамент капітального будівництва і ЖКГ у сумі 80000 гривень.  Надавач коштів   -бюджет Опішнянської селищної об’єднаної територіальної громади. Отримувач - КП ПОР «Полтававодоканал».

 

      V.            Соціальні питання

 

1.       Розпорядженням № 301 передбачено виплати матеріальну допомогу з обласного бюджету мешканцям області. Загальні суми від 500 гривень до 40000 гривень.

2.       Розпорядженням №306 передано 2 автомобіля спадкоємцям  осіб з інвалідністю після їх смерті.

3.       Розпорядженням №253  затверджено тарифи на платні послуги з зубопротезування та стоматологічної допомоги, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах Полтавської області. Документ передбачає встановлення єдині тарифи на платні послуги з зубопротезування та стоматологічної допомоги, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах Полтавської області.  Розпорядження відміняє цілий перелік розпоряджень, які регулювали тарифи у кожному окремо взятому закладі з надання відповідних послуг.

 

    VI.            Транспорт і перевезення

 

1.       Розпорядження № 285 передбачено розірвання  договору на пасажирські перевезення із автомобільним перевізником ФОН Різник С.В та укладання договору про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом із автомобільним перевізником, який за результатами конкурсу визнаний таким, що зайняв друге місце, із: ТОВ „АВА-Експрес” у сукупності на міжміському автобусному маршруті загального користування Лохвиця АС - Полтава АС-1 через Чорнухи, рейси №11/12 та на приміському автобусному маршруті загального користування № 104-12 Лохвиця АС - Бербениці у звичайному режимі, терміном дії до 09.12.2020 (протокол № 99 від 06.10.2015).

 

2.       Розпорядження № 286  Про обмеження руху вантажних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування у спекотний період рекомендовано ряду обласних структур запровадити ряд заходів з організації та контролю пересування важковагового транспорту дорогами області  у спекотний період.

 

 ВИСНОВКИ І ПРОПОЗИЦІЇ

1.       Проведений місячний моніторинг свідчить про погіршення якості від сканованих документів, що викладаються Полтавською ОДА у відкритий доступ.

2.       Станом на момент моніторингу було проаналізовано 37 документів  з реєстраційними номерами з 253 по 312.

3. Для підвищення якості комунікацій мешканців з ОДА необхідно поліпшити у першу чергу рівень інформування про діяльність органів влади.  Наразі слід поліпшити якість сканованих документів, що викладаються у вільний доступ, їх вміст (виключити граматичні і смислові помилки) 

 

  

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

1. Попит на досвідчених людей до 60 років. Коронавірус ввів віковий ценз у політику. Якщо в Стародавніх Афінах архонтами призначали досвідчених людей, які пережили рубіж шістдесятиріччя, то восени 2020 року - буде навпаки. Потрібно буде шукати досвідчених людей молодше 60 років. Інформаційна коронавірусна складова обнулила вік після 80 років і серйозно підірвала вага досвіду 60-річних.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

В рамках власного дослідження АЦ «Бюро економічних та соціальних досліджень» проводить аналіз формування регіональних комісій з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

На Полтавщині триває процес децентралізації. Як цей процес вплинув на бюджети новостворених громад?