Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

АЦ Бюро економічних та соціальних досліджень увійшов до п’ятірки організацій, які успішно завершили проект ЄС та ПРООН «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг».

18 вересня 2014 року відбувся вебінар на тему: «Громадський моніторинг якості надання адміністративних послуг у містах проведено: що далі?». На заході були представлені результати впровадження проекту громадського моніторингу центрів надання адміністративних послуг серед партнерських організацій. Про свій досвід впровадження проектів розповіли ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – Ресурсний центр» (Івано-Франківськ), Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» (Рівне), Товариство «Український народний дім в Чернівцях» (Чернівці), «Буковинська партнерська агенція» (Чернівці) та Аналітичний Центр Бюро економічних та соціальних досліджен (Полтава).

Участь у заході взяли участь експерти Анжеліка Саідова та Вадим Штефан. Вони представили висновки дослідження користувачів адміністративних послуг у місті Миргород та рекомендації щодо подальшого покращення якості надання послуг. Анжеліка Саідова поділилася досвідом співпраці з міською радою, що стала запорукою успіху проекту: «Співпрацюємо з місцевою владою вже з 2004 року. Оскільки спільна робота ведеться давно, то міська влада вже бачить реальний практичний результат і тому йде на контакт у нових ініціативах. Крім того, це позитивно впливає на рейтинг міської влади, підвищує рівень довіри мешканців до неї. Ми також маємо досвід роботи із громадськими комітетами, які є виразниками голосу людей та забезпечують зворотній зв’язок між владою та громадянами. На додачу до цього, перш ніж починати моніторинг, ми провели круглий стіл із представниками департаментів та служб, які надають адміністративні послуги, та громадськістю і розповіли про свої плани, пояснили цілі моніторингу, його майбутній «конструктивний» характер. А також створили робочу групу від надавачів послуг, до якої можна постійно звертатися протягом реалізації проекту, щоб моніторинг був не разовим опитуванням, а постійним робочим процесом».

 

Посилання на захід