Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

2 жовтня 2019 року об 11-00 у приміщенні ОКІА «Новини Полтавщини» (вул. Соборності, 45) відбудеться презентація рейтингу публічності Полтавської міської ради та результатів всеукраїнського вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування.

Минулого року Полтава зайняла останнє місце серед обласних центрів. Яким чином змінилася ситуація? Як вплинула на публічність минулорічна відставка міського голови? Що можна покращити у діяльності міської ради?

У минулому році найвищі показники відкритості, прозорості та підзвітності демонстрували муніципалітети Луцька, Сум та Краматорська. Полтава ж зоставалася містом з низьким рівнем публічності.

На заході буде представлено рейтинг публічності 24 муніципалітетів, а також окремих суб’єктів дослідження – міських голів, виконавчих органів та депутатів міських рад. Окремо будуть представлені результати аналізу Полтавської міської ради, експерти розкажуть про сильні та слабкі сторони діяльності міської ради.

Методологія дослідження передбачає вимірювання більш ніж двохсот критеріїв публічності за трьома суб’єктами – міським головою, виконавчим комітетом міської ради та депутатами міської ради.

До участі в запрошуються представники ЗМІ.

***

Довідково: Індекс публічності – це загальнонаціональна кампанія моніторингу прозорості, відкритості та підзвітності діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування. Об’єктом моніторингу є міські ради в обласних центрах України. У 2018 році вимірювання здійснювалося також у тимчасово перенесених обласних центрах Донецької та Луганської областей.