Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

16 лютого 2015 року о 14-00 у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.П. Котляревського відбудеться засідання за «круглим столом»: «Створення обласного консультаційного центру з питань електронного урядування на базі ПОУНБ ім. Котляревського».

 До участі в обговоренні запрошуються представники влади, громадських організацій та ЗМІ.

 

 Круглий стіл відбудеться у рамках третього етапу проекту «Публічні бібліотеки – мости до е-урядування» на виконання плану дій впровадження ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд»» за підтримки програми «Бібліоміст», Фонду Білла і Мелінди Гейтс, Агентства США з міжнародного розвитку та Міністерства культури Украйни.

 

Проект «Публічні бібліотеки – мости до е-урядування» у Полтавській області виконується ПОГО АЦ «Бюро економічних та соціальних досліджень»у партнерстві з Полтавською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І.П. Котляревського. 

 Мета проекту «Публічні бібліотеки – мости до е-урядування»   - розповсюдити інформацію про наявні е-послуги національного та регіонального рівнів та, використовуючи ресурси сучасно обладнаних публічних бібліотек, навчити різні групи населення користуватися ними, щоб ефективно спілкуватися з урядовими структурами, брати участь у прийнятті рішень місцевої влади, отримувати необхідні адміністративні послуги у новому форматі.  Проект  передбачає співпрацю місцевих неурядових організацій з тренінговими центрами на базі обласних універсальних наукових бібліотек (ОУНБ) у впровадженні тренінгової програми з е-послуг та проведенні місцевих інформаційних кампаній, які просувають електронні послуги серед мешканців області і демонструють, як нові технології допомагають збільшенню громадської участі у місцевому врядуванні. 

 Контактна особа: Вадим Штефан. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.