Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

21 жовтня 2021 року у приміщенні Гребінківської міської ради відбулась координаційна зустріч проєкту «Впровадження Стратегії  Гребінківської територіальної громади щодо охорони довкілля» де було уточнено календарний план роботи, обговорено ключові екологічні проблеми громади.

У заході взяли участь перший заступник Гребінківського міського голови Зінченко Володимир Миколайович, секретар міської ради Цапенко Людмила Василівна, керівники підрозділів міськради та представники Аналітичного Центру «Бюро економічних та соціальних досліджень» Вадим Штефан і Олександр Лісняк.

В ході остаточного формування адміністративної карти Полтавщини у 2020 році до Гребінківської міської територіальної громади було доєднано 14 сільських рад з відповідними екологічними і соціально-економічними викликами. Саме ця ситуація актуалізувала питання оновлення діючої у громаді Стратегії розвитку до 2028 року. Екологічний стан території громади потребує вивчення та аналізу для формування коректного плану заходів з реалістичними результатами і джерелами фінансування.  Учасники зустрічі озвучили ключові екологічні та соціально-економічні проблеми, з якими Гребінківська міська територіальна громада зіткнулась у 2021 році (залежність міської території громади від містоутворюючих підприємтсв Укрзалізниці різного підпорядкування,  монокультурного сільського господарства.)

Гребінківська міська рада зацікавлена у підвищенні рівня екологічної свідомості мешканців та впровадженні екологічних напрямків розвитку зокрема по темі поводження з відходами. В ході зустрічі перший заступник Гребінківського міського голови Володимир Зінченко розповів присутнім про долученість громади до процесу формування якісного регіонального плану управління відходами.

Команда проєкту «Впровадження Стратегії  Гребінківської територіальної громади щодо охорони довкілля» планує провести актуалізацію соціально-економічного стану громади як складової Стратегії Гребінківської ТГ та підготувати оновлений план заходів на основі принципу максимальної інклюзивності екологічних проєктних ідей з новоприєднаних територій. Окремою частиною оновленого тексту Стратегії має стати  екологічний аналіз.

За результатами засідання було визначено період проведення соціально-економічного аналізу та проведення опитування мешканців громади до кінця 2021 року, надано пропозиції щодо складу Робочої групи проєкту, визначено ключових виконавців.

Захід відбувся у рамках проєкту «Впровадження Стратегії  Гребінківської територіальної громади щодо охорони довкілля» , що здійснюється Аналітичним Центром «Бюро економічних та соціальних досліджень» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety . Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу

Керівник проєкту: Вадим Штефан

0503056201, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">shtefanvadim@gmail.com