Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

15 жовтня об 11-00 у приміщення обласного комунального підприємства «Новини Полтавщини» (вул. Жовтнева, 45, 5 поверх ОДА) відбудеться прес-конференція для ЗМІ та громадськості на тему: «Сільська жінка гідна поваги». Захід відбудеться за сприяння Громадської ради при Полтавській ОДА та підтримки проекту USAID «Агроінвест» в Україні.

 У ході прес-конференції виступить голова ВГО «Спілка сільських жінок України» Галина Скарга, яка розповість про напрямки та мету роботи з сільськими жінками у Полтавській області та проекти, які реалізує її організація. Співдоповідачами будуть голова Громадської Ради при Полтавській ОДА – Володимир Голуб, та керівник проектів Аналітичного Центру «Бюро економічних та соціальних досліджень» - Вадим Штефан.

День сільських жінок – це день, коли суспільство мало б звернути особливу увагу на життя жінок у сільській місцевості, адже багато з них не мають доступу до якісної медицини, освіти, сфери обслуговування. Цей день має нагадати суспільству, наскільки воно зобов'язане сільським жінкам і наскільки цінною є їх праця, що часто залишаєтьсянепоміченою, якийнеоціненнийвнесокроблятьсільськіжінки для утримання кожної міської родини та держави загалом.

Засновниками свята є учасники Жіночої конференції в Пекіні, яку проводили під егідою ООН 1995 року. Проведенняцього дня розглядали як практичний шлях отримання суспільного визнання і підтримки багатогранної ролі сільських жінок. Було вирішено, що Всесвітній день сільських жінок відзначатимуть щорічно 15 жовтня. Як саме – вирішують зацікавлені організації та співтовариства.

Захід відбудеться за підтримки «Агроінвест» та Громадської ради при Полтавській ОДА у рамках проекту «Напрацювання стандартів публічної агрополітики Полтавського регіону». Проект реалізується на території Полтавської області ВГО «Спілка сільських жінок України» та Аналітичним Центром «Бюро економічних та соціальних досліджень»

Метою проекту «Напрацювання стандартів публічної агрополітики Полтавського регіону» є підвищення рівня інституційної спроможності профільних агроасоціацій Полтавського регіону у впровадженні стандартів публічної політики для адвокації вирішення пріоритетних проблем розвитку сільгоспвиробництва.

Довідково: Спілка сільських жінок України була створена 1998 року, зареєстрована у 2001 році. Серед її членів сільські жінки – фермери, власники особистих селянських господарств, науковці, сільські активісти. Спілка має осередки у 22 областях України та АР Крим. Голова Правління Спілки – Скарга Галина Петрівна.

Проект USAID АгроІнвест – проект технічної допомоги, що фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл. Проект працюватиме в Україні протягом 5 років (з 2011 по 2016 рр.). Метою проекту є сприяння розвитку сільського господарства України та підвищення конкурентоспроможності агробізнесу незалежно від організаційно-правової форми та масштабів виробництва. Крім того проект ставить за мету сприяти зміцненню експортного потенціалу України як учасниці глобальної ініціативи з забезпечення продовольчої безпеки. Проект також покликаний допомогти українським селянам краще розуміти та захищати свої права на землю і продумано розпоряджатися своєю власністю для зміцнення добробуту своїх сімей та України в цілому.

 Контактні особи: Вадим Штефан - 050 30 56201 Галина Скарга 0997804727