Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Керівник Аналітичного Центру "Бюро економічних та соціальних досліджень" Вадим Штефан розповів про започаткування екологічного діалогу між громадами та підприємствами ПЕК як одного з результатів проєкту під час Третьої щорічної конференції #EPAIU

 

 

Під час конференції Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг розповів про те, як Швеція досягла таких результатів у сфері захисту довкілля та які секрети:

“Говорячи про ситуацію у Швеції і те, як ми досягли таких результатів, я хочу в першу чергу погодитись зі словами Олександра Сушка, що не можна так просто взяти і перекласти досвід однієї країни на іншу. Я не впевнений, чи наша модель на сьогодні підходить Україні. Та я можу поділитись кількома спостереженнями, над якими цікаво подумати. Говорячи про Швецію, є три визначальні речі. Перше – це сильне громадянське суспільство. І тут я не кажу про конкретні організації й інституції, тут радше мається на увазі “звичка до колективних дій”. Друге – це організоване політичне середовище, яке має сильні політичні партії та може занепокоєння громадськості перетворювати в політичні дії й політики. Крім того, ще з 70-тих у нас існує екологічна партія, яка просуває питання довкілля. Третім важливим компонентом є освіта та обізнаність”.

Посилання на джерело