Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

19 червня 2014 у залі засідань Миргородської міської ради відбудеться презентація результатів моніторингу якості обслуговування мешканців Центром надання адміністративних послуг. 

 “Адміністративним екзитполом” було охоплено 100  користувачів ЦНАПу з метою вдосконалення якості надання адміністративних послуг та виявлення пропозицій мешканців щодо їхнього поліпшення. В ході обговорення передбачається напрацювання консолідованих рішень органів місцевої влади та громадськості  щодо подальших кроків з поліпшення адміністративних послуг у м. Миргород.

Захід відбувається в рамках проекту «Рівний доступ до адміністративних послуг», який діє на території міста Миргород з лютого 2014 року, за цей час було створено Стенд-дисплей для користувачів ЦНАПу “Банк пропозицій”, розміщено onlineопитування мешканців на сайті міської ради, організовано громадські обговорення практик надання адміністративних послуг та у партнерстві з  громадською організацією  “За нами майбутнє”  проведено анкетування користувачів ЦНАПу.

До участі у заході запрошено представників органів влади – надавачів адміністративних послуг, громадських організацій, ЗМІ, депутатів міської ради та голів рад мікрорайонів. До круглого столу долучаться секретар Миргородської міської ради Костянтин Кіпросенко, керуюча справами Миргородської міської ради Наталія Гирка, начальник Миргородського ЦНАПу Оксана Коротіна.

Представників ЗМІ запрошують взяти участь в заході, де можна буде отримати експертні оцінки  та інформацію щодо стану розвитку адміністративних послуг.

***

Проект «Рівний доступ до адміністративних послуг» на Полтавщині виконує Аналітичний Центр «Бюро економічних та соціальних досліджень». Проект впроваджується в рамках проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Поширення кращих практик недержавного моніторингу надання адміністративних послуг», метою якого є вдосконалення процесу надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування у містах України за рахунок ефективної співпраці з організаціями громадянського суспільства.