Поділитися

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

24 лютого у приміщенні Суспільної служби відбулось громадське обговорення проблем фінансування внутрішньо переміщених осіб.

 

У рамках заходу відбулося обговорення громадського фінансового аудиту як дієвого інструменту взаємодії громади, органів влади та внутрішньо переміщених осіб. Були представлені результати моніторингу забезпечення фінансування потреб внутрішньо переміщених осіб у Полтавській області.

Проблемою, яка постає перед суспільством, є зростання кількості зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб, що веде до зміни бюджетного навантаження на регіони України та необхідності перерозподілу наявних фінансових ресурсів. Полтавщина входить у число областей з високою кількістю переміщених осіб, загальна кількість яких у області на січень 2015 року становила 14476 сімей (22803 особи). 11084 сім’ям призначено допомогу. Кількість виплат грошової допомоги сім’ям становить 10095. Це вимагає від органів влади та місцевого самоврядування пошуку компромісу у збалансуванні фінансування запланованих та форс-мажорних заходів.

 

***

 

Круглий стіл відбувся у рамках проекту «Підвищення ефективності роботи з внутрішньо переміщеними особами - результат громадського фінансового аудиту» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».